Transport

Tarneaeg ja transport

Igal tootel on erinev tarneaeg. Laokauba tarnime kliendini üldjuhul 1-7 tööpäevaga, teiste toodete tarneaeg on 21-28 päeva. Maksimaalne tarneaeg on 60 päeva.  Võimaluse korral lühendame tarneaegu. Täpset toote tarneaega võite soovikorral küsida meie klienditeenindusest.

  • Kõik tellimused tarnitakse üle Eesti teie koduni (kaubikuga ligipääsevate kohtadeni). Transpordi maksumiseks on mandril 24.99 EUR (v.a kampaaniad ning erikokkulepped).
  • Tartus tarnitakse kõik tellimused, mille maksumus on üle 150 €, ukseni tasuta. NB! Postiindeks peab algama numbriga 5 ning tarneaadress peab ka selles piirkonnas asuma. Juhul kui tellimuses esitatud aadress ning tegelik tarnneaadress erinevad, siis on Barolo OÜ’l esitada arve tellimuse transpordi eest.
  • Tellimused, mille maksumus on üle 600 €, tarnitakse teie koduni tasuta.
  • Lisateenusena on võimalik juurde tellida tuppatarne teenus. Meie kullerid sõidavad üksinda seetõttu on
  • Enamus meie mööblist tarnitakse lahtivõetuna pakendites. Kokkupanemise juhendid on mööbliga kaasas.

Helistame teile üks päev enne tarnet, et teavitada täpsem saabumisaeg.

Tingituna tellimuste vähemusest saartele võib kujuneda tarneaeg oodatust pikemaks. Mööbel tarnitakse koheselt kui marsruut on täitunud. Informeerime iga tellimuse tarne osas eraldi.

Tellimuse tarne algusajaks loetakse tellimuse kinnitamise kuupäeva. Tellimuse kinnitamisest teavitakse teid ka email ja telefoni teel.

Tellimust vastu võttes palun kontrollige saabunud kaup üle ning allkirjastage tarnepaberid. Juhul kui märkate pakenditel olevaid kahjustusi, siis palun teavitage sellest kullerit ja lisage märge tarnepaberitele. Juhul kui märkasite kahjustusi peale tarnet, siis palun võtke meiega ühendust.

+372 539 539 33 või saatke email info@barolo.ee.